Teambuilding

rightdetail

Ak hľadáte tú pravú formálnu či neformálnu atmosféru pre svojich obchodných partnerov či kolegov, ste na správnej adrese. Hotel Magnus ponúka komplexné služby pre usporiadanie firemných teambuildingov. Príďte si k nám užiť pracovné chvíle, utužiť svoj kolektív a načerpať novú energiu! Nadštandardne ubytovanie a konferenčné priestory, moderné wellness centrum, nočný bar s tromi bowlingovými dráhami, gurmánska reštaurácia a pestrá škála ďalších voliteľných služieb sa postarajú o teambuilding, na ktorý nezabudnete. Bezproblémové parkovanie je samozrejmosťou. 

Pri objednávke teambuildingu v Hoteli Magnus**** poskytujeme:

  • zľavu z pultových cien na ubytovanie

 

V rámci ponuky Vám vieme zabezpečiť nasledovné voľnočasové aktivity:

TARZÁNIA Trenčín
Postavená na stromoch v nádhernom lesoparku a pozostáva z dvoch trás vybudovaných pomocou 22 plošín vo výške 5 – 10m nad zemou.
•  Modrá (kratšia a lahšia) trasa meria 229 m.
•  Červená (dlhšia) trasa meria 276 m.

Paintball Klub Dolná Súča
Nové moderné paintballové ihrisko len 10km od Trenčína. Výborná adrenalínová zábava pod vedením inštruktora môže trvať až 4 hodiny. Hráči dostavajú kompletnú inšturktáž aj výstroj. Na výber je množstvo rôznych variant hier.

Laser Tag Trenčín
Laserová adrenalinová kolektívna hra pre menšie skupiny hráčov – max 14os,  trvá cca 12 min. Hráči dostavajú komplet inštruktáž aj výstroj. Na výber je množstvo variácii hier.

Jedinečná motokárová hala Trenčín
Prva krytá motokárová hala s elektrickými motokárami v Strednej a Východnej Európe. Na rozlohe 1600m² s devitimi motokárami, ktoré sú riadené počítačom a takmer vôbec ich nepočuť.

Prenájom tenisových kurtov
V tesnej blízkosti hotela. Klub disponuje piatimi antukovými kurtami a poskytuje komplexné služby. V zimnom období je prevádzka zabezpečená pretlakovou nafukovacou halou, ktorá zastrešuje dva kurty.

Prenájom Zábavného - Casina
Rôzne hry – ruleta, poker, blackjack ... priamo v hoteli. Kompletné služby pre firemnú klientelu (potlač zábavných peňazí s firemným logom ...) www.zabavne-casino.com

Golfový klub Trenčín
9 jamkové golfové ihrisko umožňuje aktívny oddych. Ide o jedinečné ihrisko navrhnuté najlepšími odborníkmi v tejto oblasti. Ideálne miesto pre začiatočníkov i skúsenejších hráčov, hlavne však ide o hru v uvoľnenom a priateľskom prostredí.

Zobraziť tlačidlo"Mám záujem":